Судова влада України
Апеляційний суд Вінницької області
Очищення влади
Технічна підтримка
Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство

Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Голова Апеляційного суду Вінницької області взяв участь у міжнародній конференції "Інноваційні підходи в судовому адмініструванні"

13 вересня 2012, 15:24
10-12 вересня 2012 року голова Апеляційного суду Вінницької області Кучевський П.В. взяв участь у міжнародній конференції «Інноваційні підходи в судовому адмініструванні».
У конференції також взяли участь представники судів, органів судової влади та суддівського самоврядування України, народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Ради національної безпеки та оборони України, Кабінету Міністрів України та громадських організацій. Крім того, приймали участь представники судової влади різних держав.
Міжнародна конференція «Інноваційні підходи в судовому адмініструванні» була приурочена до 10-ї річниці створення ДСА України.
Під час конференції обговорено поточний стан судового адміністрування в Україні, ознайомлено учасників з міжнародними стандартами сучасного судового адміністрування та організації діловодства, проведено огляд українських інновацій в цій сфері.
Учасники мали змогу обмінятись інформацією та ідеями, поділитись найновішими підходами до вдосконалення системи судівництва, отримати цінний досвід запровадження інновацій в судове адміністрування,  а також було здійснено крок до подальшого налагодження співпраці між судовими системами різних держав.
В рамках конференції розглянуто такі актуальні питання, як тенденції розвитку системи судового адміністрування, стратегічне планування діяльності судової гілки влади, управління досконалістю та керування судом, комунікаційна політика в судовій системі, використання сучасних технологій в забезпеченні судового процесу, грошове забезпечення судів, а також управління персоналом та професійний розвиток.

 
 
Он-лайн трансляція засідання Ради суддів України
Судовий збір
Контакти
Розклад роботи
Лічильник установи
До уваги суддів та працівників апарату Донецької та Луганської областей
Навчальна програма з судового адміністрування
XII позачерговий з'їзд суддів України
Міжнародні стандарти судочинства
Концепція інформаційно-комунікаційної стратегії Ради суддів України
Стратегічний план розвитку
Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 рокии
Інструкція з діловодства
Рішення Європейського суду
Положення про автоматизовану систему документообігу суду
Проведення судових засідань в режимі відеоконференції
Безкоштовна правова допомога
Концепція галузевої програми інформатизації судів
Судова влада України у мережі Facebook

© 2002-2015 Державна судова адміністрація України
лист вебмайстру