flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Сімох вінничан притягнули торік до відповідальності за неповагу до суду

31 січня 2018, 16:30

Торік на Вінниччині за неповагу до Феміди суди першої інстанції притягнули до адміністративної відповідальності сімох осіб: через малозначність правопорушення двох від неї звільнили, а п’ятьох оштрафували. Про це йдеться в статистичному звіті апеляційного суду.

До прикладу, більше 2 з половиною тисяч штрафу сплатив вінничанин за те, що на засідання міського суду з’явився нетверезим, не виконував розпорядження судді та ображав нецензурними словами учасника процесу. Зокрема, цей факт оприлюднила газета «Закон і бізнес».

За її підрахунками, 2017-ого за нечемну поведінку українці мали сплатити майже 60 тисяч гривень штрафів та більше 20 тисяч гривень судового збору.

«Щоправда, на думку експертів, це – замала ціна за всі зірвані засідання та підривання авторитету Феміди. До того ж є сумніви, що кожен порушник заплатив за свою нечемну поведінку визначене судом стягнення», ­– пише «ЗіБ».

До речі, Апеляційний суд Вінницької області за останніх три роки не притягував громадян до адмінвідповідальності за неповагу до суду.

                                                    Відділ інформаційно-аналітичної роботи