flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Працівники апарату суду підбили підсумки роботи 2017 року

05 березня 2018, 15:50

3 березня відбулися загальні збори працівників апарату Апеляційного суду Вінницької області – підбито підсумки роботи за 2017 рік.

Участь у зібранні взяли голова суду Петро Кучевський, заступник голови суду Олександр Панасюк, суддя – секретар судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Анатолій Кривошея та суддя – секретар судової палати з розгляду цивільних справ Тетяна Шемета.

Збори суду відкрила керівник апарату Наталя Король, яка подякувала працівникам апарату суду за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та належне виконання поставлених завдань.

Не обійшлося, на жаль, без критичних зауважень з боку керівника апарату, зокрема, з приводу порушень Правил внутрішнього трудового розпорядку, нераціонального використання робочого часу; обговорено випадки недотримання положень чинних нормативно-правових актів, що призвели до притягнення окремих працівників до дисциплінарної відповідальності.

У своєму виступі голова суду звернув увагу на роль апарату суду в організаційному забезпеченні роботи суду відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та персональну відповідальність керівника апарату суду за належне організаційне забезпечення та функціонування роботи суду. Така робота буде ефективною, якщо усі структурні підрозділи суду будуть працювати як один механізм, чітко і злагоджено задля отримання високих результатів та якісних показників діяльності усього суду.

Заступник керівника апарату Світлана Карпенко проаналізувала результати роботи відділу з питань персоналу та нагадала про необхідність неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Про фінансове та матеріально-технічне забезпечення суду прозвітувала начальник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер Ганна Пасєка.

Збільшення навантаження на відділ забезпечення діяльності судової палати у кримінальних справах констатував його очільник Олександр Козлов.Начальник режимно-секретного відділу Євген Мошихін також звітував про збільшення надходження матеріалів в порядку глави 21 Кримінального процесуального кодексу України та кадрові зміни у структурному підрозділі через зростання навантаження.

Відповідно керівник відділу діловодства та обліку звернень громадян – канцелярії Альона Островська звернула увагу на те, що у звітному періоді традиційно спостерігається зростання кількості вхідної кореспонденції, серед іншого, матеріалів за зверненнями громадян та запитів на отримання публічної інформації.

Щодо відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах – прослідковується тенденція до зменшення надходження судових справ.

Закриваючи збори, керівник апарату побажала працівникам суду постійно працювати над удосконаленням своєї професійної діяльності та сумлінно виконувати свої посадові обов’язки.

Голова суду Петро Кучевський вкотре звернув увагу учасників зібрання на те, що однією з головних цілей діяльності сучасної системи судового управління є формування такої судової системи, яка буде зручною для користувача та орієнтованою на надання високоякісних судових послуг. Імідж суду значно підвищується, коли громадянин як користувач відчуває задоволення якістю послуг, які він отримує. Першочергова пріоритетність функції надання судових послуг є ключовим принципом, на якому будується вся робота з управління і оцінки діяльності суду.

Більше фото: https://vna.court.gov.ua/sud0290/pres-centr/photos/2159/