flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати внутрішнього анкетування оприлюднили в апеляційному суді

05 березня 2018, 12:46

3 березня керівник апарату апеляційного суду Наталя Король оприлюднила результати анкетування працівників установи.

Опитування відбулося у січні-лютому цього року. Участь у ньому взяли судді та працівники апарату, зокрема, начальники відділів, помічники суддів, секретарі судових засідань й діловоди.

25 служителів Феміди оцінили роботу відділів, своїх помічників та секретарів судових засідань у 2017 році. Наприклад, відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності отримав найбільше «п’ятірок»: 23. Двоє суддів оцінили його відповідно на «трійку» та «четвірку». У лідерах – і відділ з питань персоналу. Він здобув 22 «відмінно», по 1 «добре», «задовільно» та «важко відповісти».

56 працівників апарату суду в анкетах відповіли на твердження про перспективи кар’єрного зростання, умови роботи та  співпрацю з суддями. Більше половини опитаних повністю погодилися із думкою, що суд має відмінне робоче середовище. Майже всі учасники анкетування сказали: із суддями у них склалися гарні службові стосунки.

До речі, внутрішнє опитування в апеляційному суді започатковано з ініціативи керівника апарату Наталі Король. З 2015 року працівники анонімно висловлюють свою думку щодо навчальних семінарів і тренінгів, що відбулися в суді, про умови праці, оцінюють роботу керівництва установи тощо.

                                                                                                                                                                         Відділ інформаційно-аналітичної роботи АСВО