flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

З працівниками апеляційного суду зустрілися фахівці міського Пенсійного фонду

16 квітня 2018, 09:40

13 квітня фахівці міського Пенсійного фонду розповіли працівникам Апеляційного суду Вінницької області про зміни в пенсійному забезпеченні громадян відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» №2148-VIII від 03.10.2017 року.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання пенсійної реформи з начальником відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1 Тамарою Байшою. Працівник управління зосередила увагу слухачів на змінах з 1 січня 2018 року. Зокрема, необхідному страховому стажу, умовах зарахування стажу для набуття права на пенсію, можливості доплати та купівлі страхового стажу. Працівників суду зацікавили питання щодо умов призначення пенсій, обчислення страхового стажу та заробітної плати і перспектив від впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, на що фахівець фонду надала кваліфіковані роз’яснення.

Головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ольга Швець повідомила про надання Пенсійним фондом України зручної можливості самостійно відслідковувати та здійснювати контроль за індивідуальними даними, що впливають на розмір пенсійних виплат громадянина за допомогою «Веб-порталу» електронних послуг. Вона також наголосила на важливості самостійного відслідковування своєчасного і належного сплачення роботодавцем єдиних соціальних внесків.

На завершення зустрічі спеціалісти фонду роздали працівникам суду заяви для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та інформаційні буклети.

На всі запитання представники управління надали кваліфіковані консультації та повідомили про можливість відвідування «Школи майбутнього пенсіонера» щосереди з 16-30 год. за адресою просп. Космонавтів, 30 (актова зала, 4 поверх). 

                                                                                                                                                     Прес-служба управління Пенсійного фонду в місті Вінниці