flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В апеляційному суді відбулося спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту

08 червня 2018, 17:19

Відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА та Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту Апеляційного суду Вінницької області на 2018 рік 7-8 червня 2018 року в апеляційному суді відбулося спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту.

Під час підготовки до навчання були відпрацьовані питання, пов’язані з розробкою навчально-методичної документації, підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів, оцінка готовності персоналу, який залучається до навчання, засобів імітації, систем управління та оповіщення.

До навчання залучались керівництво та працівники суду, об’єктові формування цивільного захисту.

У навчанні взяли участь викладач Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області та провідний фахівець Вінницького міського управління ДСНС України у Вінницькій області, які надали рекомендації щодо організації заходів протипожежного захисту та порядку дій під час пожежі.

Працівники суду ознайомилися з правилами експлуатації вогнегасників та попрактикувалися у застосуванні пристроїв.

Під час заняття було відпрацьовано вміння діяти в екстремальних ситуаціях керівного складу суду, організованість та злагодженість формувань цивільного захисту, можливість якнайшвидшої евакуації  людей із небезпечних приміщень, перевірено наявність і справність засобів оповіщення.

Підбиваючи підсумки навчання, проаналізовано реальну готовність персоналу до дій в умовах надзвичайних ситуацій, обговорено питання, які потребують уваги, та шляхи їх вирішення.

                                                                                                                                                                                             Підготувала  Островська А.М.