flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Олександр Панасюк і Наталя Король працюють над зміцненням управлінської команди

12 червня 2018, 17:43

12–14 червня Національна школа суддів України спільно з Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” проводить в Одесі для голів і керівників апаратів судів семінар на тему “Зміцнення управлінської команди”.    

Вітальними промовами семінар розпочали проректор Анатолій Костенко та керівник Програми USAID “Нове правосуддя” Девід Вон.

Для укріплення управлінських стосунків між головою та керівником апарату суду у програмі передбачено спілкування очільників судів із професорами Університету штату Мічиґан Теодором Кюррі та Морін Коннером, радником  з  правових питань Програми USAID “Нове правосуддя” Іриною Зарецькою.

Теодор Кюррі, Морін Коннер, Ірина Зарецька у своїх виступах ознайомили учасників із програмою семінару, з’ясували  їх очікування та побажання. Викладачі розглядали питання щодо формування управлінських стосунків між головами та керівниками апаратів судів, визначали, наскільки судді та працівники апаратів судів розуміють і приймають стосунки між керівниками, опрацювали складові успішних управлінських стосунків.

У програмі семінару передбачено обговорення розширення можливостей управлінської команди, вихід за її межі та робота з іншими працівниками суду. Проведення інноваційного ярмарку, після завершення якого учасники семінару отримають інформацію про інновації своїх колег із різних судів, які можна адаптувати для використання в їхніх судах, має викликати жваву дискусію в аудиторії.

Очільники судів виконають актуальне практичне завдання щодо стратегічного планування роботи суду, мета якого спрямована на позитивні зміни.

Викладачі залучать учасників семінару до проведення моніторингу успішності. Слухачі нададуть критичну оцінку своїм планам дій на предмет наявності потенційних пасток, які можуть перешкодити досягненню успіху.

Керівники судових установ складуть звіти управлінських команд щодо інновацій, які будуть презентовані та обговорені на семінарі.

Повний текст програми семінару розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.

                                                                                                                                                         Повідомляє прес-служба Національної школи суддів України