flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Новий Вінницький апеляційний суд – вже в реєстрі юридичних осіб

21 червня 2018, 13:06

Сьогодні, 21 червня, на виконання указу президента про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах  Вінницький апеляційний суд зареєстровано як юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Вінницький апеляційний суд в апеляційному окрузі включатиме Вінницьку область, з місцезнаходженням у Вінниці.

Новоутворений Вінницький апеляційний суд почне свою діяльність з дня, визначеного  у повідомленні голови цієї установи про початок роботи. Відповідна інформація буде опублікована в газеті «Голос України», як цього вимагає ч. 6 ст. 147 закону про судоустрій і статус суддів. Тоді ж Апеляційний суд Вінницької області припинить здійснювати правосуддя.

До того часу за ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» АСВО продовжує працювати як суд апеляційної інстанції.  

Нагадаємо, що 14 червня Державна судова адміністрація України прийняла рішення про призначення тимчасово виконуючих обов’язки керівників апаратів новоутворюваних апеляційних судів для здійснення дій щодо реєстрації новоутвореного суду як юридичної особи, забезпечення необхідних дій для належного початку його роботи та представництва такого суду як органу державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.

Тимчасово виконуючою обов’язки керівника апарату Вінницького апеляційного суду призначено Наталю Король.

Прес-служба Апеляційного суду Вінницької області