flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оприлюднено судове рішення у справі Тараса Чорноівана

10 жовтня 2018, 16:24

Апеляційний суд скасував вирок міського суду щодо Тараса Чорноівана та його дружини. Водночас закрив кримінальне провадження й звільнив подружжя від карної відповідальності,  бо строки давності притягнення до неї закінчилися.

«Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину середньої тяжкості до набрання вироком законної сили минуло п’ять років», – йдеться в ухвалі.

До цього й апелювали обвинувачені, надаючи суду відповідне клопотання. Стверджували, що за 5 років правопорушень не вчиняли та не ухилялися від суду і слідства. З ними погодився й прокурор. 

Як ми повідомляли раніше, 2016 року апеляційний суд вирок Вінницького міського суду стосовно Чорноіванів залишив без змін. Чоловіка визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368-4 КК України,  та присудив 17 тисяч гривень штрафу. Що ж до жінки, яку орган досудового слідства обвинувачував у пособництві, то суд підтвердив її невинуватість. Згодом Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ це рішення скасував і направив провадження на новий апеляційний розгляд.

                                                                                                                                           Прес-служба Апеляційного суду Вінницької області