flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підозрюваний у хабарництві працівник ПАТ "Вінницягаз" заплатив заставу і вийшов на волю

26 жовтня 2018, 17:35

Учора апеляційний суд залишив без змін рішення міського суду, яким підозрюваному у хабарництві працівнику ПАТ "Вінницягаз" Петру Дармограю обрано запобіжний захід. Щоправда, з-під варти він вийшов, бо сплатив майже 150 тисяч гривень застави. 

Слідчі з’ясували, що чоловік вимагав 12 з половиною тисяч гривень у жительки Турбова, аби їй не відключили газ та внесли й погодили зміни до проекту газифікації її будинку.

17 жовтня близько полудня жінка дала Петру Дармограю 10 тисяч гривень й отримала потрібний документ. А майже через півгодини  фахівця затримали за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368-4 Кримінального кодексу України. Про підозру йому повідомили наступного дня.

За словами адвоката, підозра – необґрунтована. Мовляв,  на час затримання його підзахисний вже не займався діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг. Із посади фахівця з адміністративної діяльності Липовецької дільниці  Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» він пішов 16 жовтня за згодою сторін. Але документи  про звільнення – підроблені. Принаймні так вважають слідчі.

До речі, 41-літній Петро Дармограй – батько двох неповнолітніх дітей. Інвалід II групи. Майже 20 років служив в органах внутрішніх справ, очолював виправну колонію.

Якщо суд визнає газовика винним, він проведе за ґратами до восьми років, його позбавлять права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та  конфіскують майно.

                                                                                                                                      Прес-служба Апеляційного суду Вінницької області