flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вища рада правосуддя звільнила у відставку голову апеляційного суду

08 листопада 2018, 14:42

Сьогодні Вища рада правосуддя звільнила з посади судді голову апеляційного суду Петра Кучевського. Він подав заяву про відставку за власним бажанням.

Народився Петро Кучевський 1956 року на Вінниччині. Після закінчення школи працював слюсарем і водієм колгоспу рідного села. Потім була армійська служба та навчання на юридичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка.

В 27 років Петро Кучевський став завідувачем юридичної консультації Теплицького району, а в 29 – народним суддею Ленінського районного народного суду Вінниці. У 1989-ому почав служити Феміді в Апеляційному суді Вінницької області (тоді – обласний суд). З 1997-ого Петра Кучевського тричі обирали головою судової палати у цивільних справах та керівником установи. 

Апеляційний суд він очолював майже сім років.

Петро Кучевський – кандидат юридичних наук. Нагороджений почесним званням «Заслужений юрист України». Служінню правосуддю  присвятив більше сорока років.

До слова, поки на зборах суддів не оберуть голову новоствореного апеляційного суду, обов’язки очільника установи виконуватиме Валентина Марчук, яка з-поміж інших має найбільший стаж на посаді судді (ч.3 ст.29 Закону України "Про судоустрій і статус суддів").

Прес-служба Апеляційного суду Вінницької області