flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Петро Кучевський провів останню свою нараду в апеляційному суді

08 листопада 2018, 16:47

Почав нараду Петро Кучевський з привітання двадцяти сімох суддів Апеляційного суду Вінницької області, яких сьогодні Вища рада правосуддя перевела до новоствореного Вінницького апеляційного суду, що планує розпочати свою діяльність 12 листопада.

«Ви пережили митарства – і підтвердили спроможність здійснювати правосуддя, з чим я вас і вітаю», – сказав голова суду і повідомив, що Вища рада правосуддя сьогодні задовольнила його заяву про відставку.

Суддя подякував усім за співпрацю і розуміння, за те, що спільними зусиллями зробили хороший суд, як мовиться, і за формою, і за змістом.

«У рейтингу кваліфоцінювання   у нас – гарні показники. Нас запрошують ділитися досвідом. І загалом атмосфера в суді змінилася на краще», – зазначив Петро Кучевський.

Від імені суддів подякували йому і вручили квіти Валентина Марчук, Олександр Панасюк й Ірина Ковальська, а від працівників апарату – Наталя Король. У своїх промовах відзначили головні риси очільника: людяність, професійність, витримку, повагу до кожного працівника суду.

Дякуючи за пошанування, Петро Кучевський дав і деякі поради-побажання.

«Зичу усім осягнути свою місію.  Знайте: тільки ви – відповідальні за вчасний і якісний розгляд справ. Послуги у сфері правосуддя повинні бути якісними. Рішення – вмотивованими, справедливими, відповідати європейським критеріям здійснення судочинства. Це – головне завдання судової реформи», – наголосив Петро Кучевський.

                                                                                                                                           Прес-служба Апеляційного суду Вінницької області